RESTAURACE

Restaurace

Máme rádi dobré jídlo, pivo, víno i kávu, a proto se pro Vás snažíme připravovat pokrmy i nápoje tak, jak bychom si na nich chtěli sami pochutnat. 

Současně věříme na dlouhodobá partnerství s těmi, kteří jsou ve svém oboru odborníky a udržují kvalitu.

Jídlo

Vaříme z kvalitních surovin a veškeré produkty si připravujeme sami. Najdete u nás domácí knedlíky, omáčky a samozřejmě poctivé polévky. Pravidelně vozíme i čerstvé tresky nebo lososy z Norska.

 

Připravujeme jídla tak, aby nabídka pro Vás byla pestrá a vybral si z ní každý od dětí až po dospělé, kteří mají například dietní omezení.

Pivo

Čepujeme u nás Plzeň a jemnější, ale chuťově bohatý, Radegast. 

O naše pivo se velmi pečlivě staráme. Pravidelně u nás probíhá sanitace a všichni naši pracovníci jsou proškolení na správnou formu čepování piva.

Víno

Dlouhodobě spolupracujeme s vinařstvím Fučík, které u nás pravidelně prezentuje přední český someliér Zdeněk Sklenský, ale vybíráme i jednotlivé druhy vín na základě našich zkušeností. Především u červených vín častěji sáhneme po produktech z jihu Ameriky.

Káva

Naším věrným partnerem v péči o kávu je @cofeecube. Jeho specialisté nás školí na správnou přípravu kávy a péči o ni. Můžete si u nás dát plnou a chutnou Robustu. Robusta je známá svou výrazně hořkou chutí, často v šálku této kávy cítíte zemité, silné tělo, a proto se hojně používá do směsí. Obsahuje až dvakrát více kofeinu než Arabika (1,7 až 3,5 %). Můžeme Vám ale nabídnout i kávu bez kofeinu.